Bondi Sands Body Moisturiser
Bondi Sands Body Moisturiser
€13.95
De Body Moisturiser van Bondi Sands is een fijne bodylotion die de huid voedt en hydrateert. Na gebruik voelt de huid glad aan en ziet er stralend uit!
- Op voorraad, vóór 22:00 besteld morgen in huis
- Lage verzendkosten € 3,95
- Gratis verzending vanaf € 35,–
Heb je hulp nodig? Neem contact met ons op
Product categorieën: Body Care, Body Lotion, Bondi Sands, Huidverzorging, Lichaam en je Gezicht, Stap 1 Voorbereiden.
Neem contact met ons op
Heb je hulp nodig of heb je vragen over een product?
We helpen je graag. Je kunt ons tijdens kantooruren altijd bellen op 030-2687524. Ook kun je een bericht sturen naar contact@captaintan.nl Tijdens kantooruren proberen we altijd te reageren binnen een dag.Laat feedback achter
Details / Filters
Merk | |
---|---|
Inhoud | |
Voor je | |
Voorbereiden |
Bondi Sands Body Moisturiser voedt en hydrateert de huid diep. De moisturizer is verrijkt met vitamine E en jojoba en doordrenkt met de geur van kokosnoot. De huid voelt glad aan en ziet er stralend uit.
De moisturiser van Bondi Sands is zorgvuldig samengesteld om in combinatie te gebruiken met een zelfbruiner. Deze pH-gebalanceerde formule is verbeterd met zachte vochtinbrengende crèmes om de huid te hydrateren en de duur van de zelfgebruinde teint te verlengen.
TIP: Volg ons op Facebook en Instagram voor de laatste acties en assortiment updates.
Bondi Sands is een jong maar inmiddels toonaangevend merk op het gebied van gezondheid en beauty.
Bondi Sands zelfbruiners hebben salon waardige kwaliteit en geven een diepere kleur die langer blijft zitten en geschikt zijn voor elk huidtype. Bondi Sands streeft ernaar iets extra's toe te voegen aan jouw look zodat elke keer als je het gebruikt je 100% tevreden bent!
De kleur van de Bondi Sands producten is long-lasting. Wanneer je de zelfbruiners van Bondi Sands goed gebruikt kun je er gemiddeld 5-7 dagen van genieten. Dat is 2 dagen langer dan bij een willekeurig andere merk! Bondi Sands is tegen het testen op dieren, alle producten zijn dan ook dierproefvrij. Het meest bijzondere aan dit merk is toch wel de inwerktijd. De instant producten zoals de Mousse en de Lotion's kun je na 1 uur inwerktijd al afspoelen. Laat het tot 6 uur intrekken voor een dieper en intenser kleurresultaat.
Aqua (Water), Ethylhexyl Palmitate, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Synthetic Beeswax, Magnesium Sulfate, Glyceryl Oleate, Phenoxyethanol, Jojoba Esters, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Parfum (Fragrance), Tocopheryl Acetate, Disodium EDTA, Tocopherol.
You may also like…
Related Products
-
St. Moriz Professional 1 Hour Tan
Valentijn ♥, Light, Medium, Dark, St Moriz, Zelfbruiner, Lichaam en je Gezicht, Mousse, Instant Tan, Fast Tan -
Sunkissed Double Sided Exfoliating Mitt
Sunkissed, Stap 1 Voorbereiden, Scrub, Nieuw, Merk, Stap 3 Perfectioneren, Reinigen -
Bondi Sands Self Tanning Lotion Light/Medium
Self Tan, Light, Medium, Bondi Sands, Zelfbruiner, Lichaam en je Gezicht, Lotion, Instant Tan -
Bondi Sands Body Moisturizer Tropical Rum 500 ml
Body Care, December SALE, Stap 1 Voorbereiden, Body Lotion, Nieuw, Bondi Sands, Huidverzorging, Lichaam en je Gezicht
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.